Informacja 

       W związku z ogłoszeniem o naborze wniosków przez WFOŚiGW w Rzeszowie w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW pn. „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest do realizacji w 2020r.” zwracamy się do mieszkańców Gminy Brzyska o zgłaszanie informacji dotyczącej posiadania wyrobów azbestowych, złożonych na terenie posesji (po dokonanej wymianie pokrycia dachowego).We wniosku należy podać orientacyjną ilość azbestu w m 2 lub kg.

Wnioski do pobrania na stronie internetowej na www.brzyska.pl w zakładce aktualności.

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Brzyska w biurze podawczym (na parterze) w godzinach pracy urzędu lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje należy składać do 20.04.2020r.

Załączniki:
Pobierz plik (Wniosek.pdf)Wniosek.pdf[ ]

Informacja o oświadczeniach i wnioskach o płatności bezpośrednie.

Załączniki:
Pobierz plik (Nabor wnioskow.pdf)Nabor wnioskow.pdf[ ]

ZUS stworzył wzór Oświadczenia o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do 8 lat w związku z zamknięciem z powodu COVID-19 (koronawirusa) żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły. Wypełnienie tego dokumentu jest niezbędne w celu otrzymania zasiłku opiekuńczego za czas opieki nad dzieckiem.

Oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem żłobka, przedszkola, szkoły z powodu COVID-19 (koronawirusa)