Stowarzyszenie „Beskid Zielony” Lokalna Organizacja Turystyczna jest w trakcie opracowywania strategii zrównoważonego rozwoju turystyki regionu w ramach projektu „Karpaty Łączą” oraz turystycznego vortalu internetowego. Stowarzyszenie zamierza nawiązać współpracę z zainteresowanymi fotografikami w celu promocji naszego regionu oraz promocji samych autorów zdjęć. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie promocji i reklamy Państwa fotografii na łamach naszego vortalu.

 

Naszym celem jest, aby ta współpraca była długoterminowa, z możliwością współpracy o charakterze komercyjnym. Liczymy na pozyskanie fotografii przedstawiających piękno naszego regionu „Magicznej Krainy Łemków i Pogórzan” oraz dokumentujących bieżące wydarzenia. Oferujemy Państwu szeroko rozumianą promocję; możliwość otrzymania informacji o ciekawych wydarzeniach odbywających się w regionie, które warte są uwiecznienia, a także pomoc w uzyskaniu zgody na fotografowanie podczas wielu imprez, których Stowarzyszenie jest współorganizatorem.
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie wypełnionego zgłoszenia zamieszczonego w załączniku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 07-07-2013r.

Do współpracy zapraszamy lokalnych fotografików, zarówno tych początkujących z ambicjami, jak i profesjonalistów zaawansowanych w swoim fachu. Zasady współpracy określone zostaną w trybie indywidualnym, z pełnym poszanowaniem praw autorskich.