alt src=http://www.brzyska.pl/images/stories/sloneczkom.jpgTerenowy Sztab Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013” Nr 552 działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzyskach zwraca się z prośbą o wsparcie organizowanej akcji, która polega na zbiórce darów rzeczowych w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy oraz produktów spożywczych nadających się do długotrwałego przechowywania, które zostaną przekazane dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych oraz będących w trudnej sytuacji materialnej, zamieszkałym na terenie gminy Brzyska.


 

Terenowy Sztab Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013” Nr 552 działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzyskach zwraca się z prośbą o wsparcie organizowanej akcji, która polega na zbiórce darów rzeczowych w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy oraz produktów spożywczych nadających się do długotrwałego przechowywania, które zostaną przekazane dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych oraz będących w trudnej sytuacji materialnej, zamieszkałym na terenie gminy Brzyska.
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej akcji i przekazanie darów, które przyjmowane będą w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzyskach, 38-212 Brzyska 11a, w dni robocze od poniedziałku do piątku od 11.12.2013 r. do 31.12.2013r., w godzinach od 7.00 – 15.00 (godziny mogą również zostać dopasowane do Państwa możliwości).
Żywię nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się obdarować dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.
Informacje na temat akcji uzyskać można telefonicznie: 13-4460103, 13-4410058 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje dotyczące Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” dostępne są na stronie internetowej: www.pdpz.pl
Honorowy Patronat nad Akcją objął Wójt Gminy Brzyska.


alt src=http://www.brzyska.pl/images/stories/pomoz_dzieciom_przetrwac_zime.jpg