W dniu 18 stycznia 2014 r.w Rzeszowie odbyła się IV edycja Turnieju Carpathia Cup. W zmaganiach wzięło udział 235 zawodników z Austrii, Białorusi, Ukrainy, Węgier i Polski, z takich Federacji jak: IFK, Matsushima, Oyama, Seido, Sosai, Shin, Tezuka, Rengokai, Union. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał zastępca Ambasadoa Japonii Pan Hiroshi Matsushima oraz Pan Poseł Dariusz Dziadzio. Sędzią Głównym Turnieju Był shihan Remigiusz Karpiński.

Klub Jissen International Full Contact Team reprezentowali zawodnicy z terenu Gminy Brzyska: Jakub Furmanek w kategorii kadet -50 kg, Arkadiusz Rachowicz w kategorii junior -55 kg oraz Patryk Siepietowski  - kadet +70 kg. Wszyscy zawodnicy zaliczyli bardzo udany występ tocząc zacięte pojedynki. Najlepiej spisał się Arkadiusz Rachowicz który zajął 1. miejsce w swojej kategorii – nie pozostawił rywalom najmniejszych szans, wygrywając częśc walk  przed czasem poprzez ippon.  Kolejnym zdobywcą miejsca na podium jest Patryk Siepietowski który po swoich zmaganiach na macie ostatecznie zajął 3. miejsce. Na podium nie udało stanąć się trzeciemu z naszych reprezentantów – Jakubowi Furmankowi który stoczył wyrównaną walkę z silnym  reprezentantem Białorusi, ostatecznie jednak przegrał przez wskazanie sędziego maty na swojego rywala. Zawodnikom towarzyszył Krzysztof Mrozek w roli trenera.