Terenowy Sztab Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017” Nr 5 działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzyskach zwraca się
z prośbą o wsparcie organizowanej akcji, która polega na zbiórce darów rzeczowych w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy oraz produktów spożywczych nadających się do długotrwałego przechowywania, które zostaną przekazane dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych oraz będących w trudnej sytuacji materialnej, zamieszkałym na terenie gminy Brzyska.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej akcji i przekazanie darów, które przyjmowane są w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzyskach, 38-212 Brzyska 11a, w terminie do 29.12.2017r., w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 15.00 (godziny mogą również zostać dopasowane do Państwa możliwości).

Żywimy nadzieję, że z Państwa pomocą uda nam się obdarować dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.

Informacje na temat akcji uzyskać można telefonicznie: 13-4460103 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Informacje dotyczące Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” dostępne są na stronie internetowej: www.pdpz.pl

Honorowy Patronat nad Akcją objął Wójt Gminy Brzyska